6 aylıkken soğuk havale geçirip rahatsızlanan Semanur Güler, yıllardır kullandığı tekerlekli sandalyeden kurtulup rahat hareket etmesini sağlayacak akülü bir araç istiyordu.

Devamı

Tuzla’da 200 akülü araç, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın katılımıyla gerçekleşen tören ile ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarla buluşturuldu.

Devamı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, bir sözünü daha yerine getirerek Tuzla’nın özel çocuklarına cağ kebabı pişirdi.

Devamı

Tuzla Belediyesi 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilçe genelinde bulunan 62 okulda öğrenim gören 50 bin ilk, orta ve lise öğrencilerine kırtasiye seti hediye etti.

Devamı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, ilçe genelindeki 62 okulda öğrenim görecek 50 bin öğrenciye kırtasiye desteği sağladı.

Devamı

Tuzla Belediyesi, kuşaklar arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek için düzenlediği programlara bir yenisini daha ekledi.

Devamı

Tuzla Belediyesi ilçe genelinde yaşayan hasta vatandaşlar için yaptığı özel çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

Devamı

Türkiye’nin dört bir yanında alan el ile veren eli buluşturan Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından Tuzla’da yılın her günü takipleri yapılan ailelere kurban eti dağıtımı yapıldı.

Devamı

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’ne giden 65 yaş üstü 10 Tuzlalı vatandaş, haftada 2 gün katıldıkları okuma yazma kursunu başarı ile tamamladılar.

Devamı

Tuzla Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremlerin yaşandığı ilk andan itibaren Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde yaraları sarma çalışmalarına ve temel belediyecilik hizmetlerine aralıksız devam ediyor.

Devamı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından hayata geçirilen ve 65 yaş üstü büyüklerin kendi akranları ile vakit geçirebildikleri Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde

Devamı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, takipleri yılın her günü Gönül Elleri Çarşısı tarafından yapılan şehit aileleri ve gaziler ile iftar programında bir araya geldi.

Devamı

Tuzla Belediyesi, el emeği ürünlerini kendi markası altında üreten kadınlara özel bir festival düzenledi. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı

Devamı

Tuzla’da 30 yılı aşkın süredir devam eden, Yetimler Haftası’nda düzenlenen ve takipleri Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından yapılan yetim çocukların katıldığı iftar programı Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi iş birliğinde bu sene de yapıldı.

Devamı

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından yılın her günü büyük bir titizlikle takipleri yapılan Down Sendromlu bireyler, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında

Devamı

Tuzla Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremler sonrasında yaraları sarma çalışmalarına devam ediyor.

Devamı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından yardım çalışmaları,

Devamı

Tuzla Belediyesi ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, depremden etkilenen çocuklar için oyuncak kampanyası başlattı.

Devamı

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ili etkileyen depremin üzerinden 15 gün geçti. Tuzla Belediyesi, depremin olduğu ilk andan itibaren bölgedeki yaraları sarma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Devamı

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 ili etkileyen depremlerin ardından tüm Türkiye tek yürek oldu ve deprem bölgelerindeki yaraları sarmak için harekete geçti.

Devamı