Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » ‘Özel Çocuklarımız’dan Tuzlaspor’a Engelleri Aşan Destek
‘Özel Çocuklarımız’dan Tuzlaspor’a Engelleri Aşan Destek  Yazdır

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu, Tuzlaspor’un Hatayspor ile yaptığı lig maçına engelleri aşan destek verdi.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Tuzlaspor-Hatayspor maçına katıldı. Sırtlarında Tuzlaspor forması ile takımın soyunma odasına giren Özel Çocuklar, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı, Tuzlaspor Kulübü Başkanı Ahmet Çabuk, teknik heyet ve sporcularla bir araya geldi. Tuzlaspor ile sahaya çıkan Özel Çocuklarımız “Elimi Tutsan Engelimi Unutsam” yazılı afiş ile sporseverlere mesaj verdi. Özel Çocuklarımız, seremoninin ardından tribüne çıkarak protokol ile birlikte kulübe destek verdi. Özel Çocuklarımız, her 2 takımın da penaltıları gole çeviremediği pozisyonlarda heyecanlandı, Tuzlaspor’un 76. dakikada attığı ve skoru belirleyen golde ise aileleri ve Kadın Kent Gönüllüleri ile birlikte sevindi.
Geçen hafta Tuzla Belediye Stadı’nda Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile birlikte futbol oynayan, bir sonraki hafta da tribünde yer alan Özel Çocuklar, sporda da engelleri aşmanın mutluluğunu doyasıya yaşadı.  
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.