Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Karne Hediyesi
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Karne Hediyesi  Yazdır

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı çocuklar ve aileleri, yarı yıl tatilinde karne hediyesi olarak İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesi’ni gezdi.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu tarafından karne hediyesi olarak düzenlenen geziye komisyona kayıtlı çocuklar, velileri ve Kadın Kent Gönüllüleri katıldı. Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı çocuklar ve ailelerinin programı, müze ile ilgili çeşitli görsellerin izlenebildiği sinevizyon gösterimi ile başladı. Müze bölümlerinden Astronomi, Saat Teknolojisi, Denizcilik, Savaş Teknolojisi ve Tıp Bölümü, Madenler, Fizik, Matematik-Geometri, Şehircilik ve Mimari, Optik, Kimya ve son olarak da Coğrafya ile ilgili harita ve çeşitli harita çizimlerinin sergilendiği bölümleri inceleyen çocuklarımız eşlik eden rehberden detaylı bilgiler aldı.
Gülhane Parkı’nda yer alan ve alanında Türkiye’deki ilk örneği teşkil eden müzeyi ziyaret eden çocuklarımız ve aileleri, 570 alet, cihaz kopyaları, maket ve model koleksiyonu büyük bir dikkatle inceledi.
Müze ziyaretine katılan çocuklar ve aileleri, karne hediyesi için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.


 

 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.