Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan ‘Bizim Çocuklarımız’a Çifte Hediye
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan ‘Bizim Çocuklarımız’a Çifte Hediye  Yazdır

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’na kayıtlı Bizim Çocuklarımız ve aileleri, baharı gelişini Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda karşıladı.
‘Bizim Çocuklarımız’ ve aileleri, hafta sonunu Türkiye’nin en fonksiyonel parkı Şelale Eğitim Parkı’nda değerlendirdi. Kadın Kent Gönüllüleri eşliğinde Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nı gezen ‘Bizim Çocuklarımız’ ve aileleri, Türkiye’nin ilk holografik hayvanat Bahçesi Nuh’un Gemisi HoloZoo’da hayvanlar alemine dokunacakları yakınlıkta bir keyif yaşadı. Çocuklar, özellikle nesli tükenen hayvanlar hakkındaki bilgileri pür dikkat dinledi. Bizim Çocuklarımız ve ailelerinin ikinci durağı ise Planetaryum ve Gözlem Evi oldu. Güneşin, yıldızların, gezegenlerin ve diğer gök cisimlerinin yapay görüntüsünü izleyen Bizim Çocuklarımız, uzayda yolculuk yaptı. Bilim ve teknolojiyi buluşturan birimlerde detaylı incelemelerde bulunan Bizim Çocuklarımız ve aileleri, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.
Bizim Çocuklarımız ve ailelerinin günlük programı, Tuzla Belediyesi Aydıntepe Sosyal Tesisleri’nde yenen yemek ile sona erdi.


 


 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.