Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Bakan Kaya, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nı Ziyaret Etti
Bakan Kaya, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nı Ziyaret Etti  Yazdır

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya sosyal hizmetler ve projeler hakkında bilgi verdi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı ve beraberindekiler, Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı İrem Bütün’ün doğum günü pastasını birlikte kesti. Bakan Fatma Betül Sayan Kaya, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Özel Çocuklarımızla ve aileleri ile sohbet etti. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı El Sanatları Komisyonu, Bakan Kaya’ya el yapımı ürünler hediye etti. 

Bakan Kaya, Anne Çocuk Eğitim Merkezi’ni Ziyaret Etti
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı ile birlikte Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’ni de ziyaret etti. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nin kursiyer çocuklarına hediyeler de veren Bakan Kaya, seramik atölyesinde velilerle birlikte seramik boyadı. Aynı binadaki oyuncak atölyesinde çocuklarla birlikte oyuncak üretimine katılan Bakan Kaya ve Dr. Fatma Yazıcı, daha sonra çini atölyesinde incelemelerde bulundu.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı’yı sosyal belediyecilik hizmetlerinden dolayı tebrik etti. 

 

 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.