Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Özel Çocuklar, Vatani Görevlerini Tuzla’da Gerçekleştirdi
Özel Çocuklar, Vatani Görevlerini Tuzla’da Gerçekleştirdi  Yazdır
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Anadolu yakasında yaşayan 97 engelli bireyi engelsiz asker olarak Tuzla Piyade Okulu’na uğurladı. Özel Çocuklar, kışlada yemin törenine katılarak temsili askerlik yaptı.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, her yıl olduğu gibi bu yıl da askerlik çağına gelen Özel Çocuklar’ı, belediye bahçesinde davullu zurnalı asker eğlencesi ile kışlaya uğurladı. Bu yıl İstanbul’un Anadolu yakasındaki 97 engelsiz asker, Tuzla Piyade Okulu’nda düzenlenen törene katıldı. Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral İbrahim Özdem Koçer, Tuzla Piyade Okulu Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Selim Turan, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, engelsiz askerlerin yemine törenine katılarak bu mutlu ve gururla hatırlayacakları güne şahitlik etti.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu Halk Oyunları Ekibi, yemin töreninde folklor gösterisini başarıyla sahneledi. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı El Sanatları Komisyonu, yemin töreninde giyilen kıyafetlerin terzilik hizmetini de ücretsiz sağladı. 

 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.