Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Başkan Yazıcı, Eren’in Bir Hayalini Daha Gerçekleştirdi
Başkan Yazıcı, Eren’in Bir Hayalini Daha Gerçekleştirdi  Yazdır

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, özel çocuklarımızdan Umut Eren Şahin’in Galatasaraylı futbolcular ile tanışma hayalini de gerçekleştirdi. Sarı-kırmızılı ekibin antremanında futbolcularla hatıra fotoğrafı çekilip formasına imza alan Umut Eren Şahin, Başkan Yazıcı’ya sosyal medya kanalıyla teşekkür etti.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Dünya Engelliler Günü’nde birlikte piyano resitali verdiği Umut Eren Şahin’e bir hayalini daha gerçekleştirdi. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı Umut Eren Şahin’in Galatasaraylı futbolcular ile tanışma hayali Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın girişimiyle gerçek oldu. Umut Eren Şahin, taraftarı olduğu Galatasaraylı futbolcular ile Florya Metin Oktay Tesisleri’nde hem tanıştı hem de antrenmanlarını izledi.  Futbolcular ile tek tek fotoğraf çekilen Umut Eren Şahin, Muslera, Mariano, Maicon, Fernando, Belhanda, Gomis, Serdar Aziz, Selçuk İnan ve Tolga Ciğerci’ye formasını da imzalattı.
 
Eren, Başkan Yazıcı’ya Twit Atarak Teşekkür Etti
Umut Eren Şahin, antremanın ardından Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya sosyal medya kanalıyla teşekkür etti. Başkan Yazıcı’yı etiketleyerek mutluluğunu paylaşan Şahin, “Başkanım bugün Galatarasaylı futbolcularla sizin sayenizde tanıştım. Ve çok mutlu oldum. Sizi çok seviyorum. Size ve ailenize çok teşekkür ederim” dedi.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da, Umut Eren Şahin’in twitini “Biz seni çok seviyoruz Umutcuğum” ifadesiyle yanıtladı. 


 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.