Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Özel Çocuklarımız”ın Ailelerini Hakları Hakkında Bilgilendirdi
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Özel Çocuklarımız”ın Ailelerini Hakları Hakkında Bilgilendirdi  Yazdır
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Merkezi (İSEM) işbirliğiyle komisyona kayıtlı ailelere sosyal ve hukuki hakları ile ilgili bilgi verildi.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı şubesinde düzenlenen eğitime Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonundan sorumlu gönüllü Filiz Saltan ve komisyon üyeleri, İSEM Tuzla Şube Müdürü İslam Yeşilbayrak, Avukat Adile Ünal ve engelli vatandaşlarımızın aileleri katıldı. Av. Adile Ünal, engelli bireylerin ailelerine günlük hayata ilişkin haklar, eğitim hakları, sosyal haklar ve iş hakları hakkında detaylı bilgi verdi. İBB Zabıta Daire Başkanlığı da engelli bireylerin ailelerini tüketici hakları hakkında bilgilendirdi.
İSEM Tuzla Şube Müdürü İslam Yeşilbayrak, engelli bireylerin sosyal hayata katılımı, ailelerinin bilinçlendirilmesi ve engellilere yönelik hizmetleri için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti. 

 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.