Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Dr. Fatma Yazıcı, Mübadelenin 95. Yıldönümünde Tuzla Rumelililer Derneği’ni Ziyaret Etti
Dr. Fatma Yazıcı, Mübadelenin 95. Yıldönümünde Tuzla Rumelililer Derneği’ni Ziyaret Etti  Yazdır
Tuzla Rumelililer Derneği, mübadelenin 95. yıldönümünde yeni başkan Hale İş’in başkanlığında bir araya geldi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı da mübadele ve yaşamını yitiren mübadilleri anma programına katıldı. 
Tuzla Rumeliler Derneği (TURUD), Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. Genel kurulda dernek başkanlığına seçilen Hale İş ve Yönetim Kurulu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Yazıcı, TURUD yönetimine başarılar diledi. 

Tuzla Rumelililer Derneği, Mübadeleyi Andı
Tuzla Rumelililer Derneği’nin yeni yönetimi, mübadelenin 95. yıldönümünde anma programı düzenledi. Anma programına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Tuzla Rumeliler Derneği Başkanı Hale İş, Tuzla Belediyesi Meclis Üyeleri ve mübadil çocuğu, torunu vatandaşlar katıldı.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı yaşamını yitiren mübadilleri anarak Tuzla’daki birlik, beraberlik ve kardeşlik bağının devamını diledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Rumeliler Derneği Başkanı Hale İş’e bir buket çiçek vererek yeni görevinde başarılar diledi. Dr. Fatma Yazıcı, “Kadınlarımızı siyasette, sosyal sorumluk projelerinde ve sivil toplum kuruluşu çalışmalarında görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kadının eli değdiği her yer güzelleşir. Tuzla Rumeliler Derneği Başkanı seçilen Hale İş’i tebrik ediyorum” dedi.
Tuzla Rumeliler Derneği Başkanı Hale İş de Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı’ya dernek faaliyetlerine desteklerinden dolayı teşekkür etti. 


 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.