Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın Standında Herkes Bayram Sevincini Yaşadı
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın Standında Herkes Bayram Sevincini Yaşadı  Yazdır

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri ve Tuzla Fen Koleji, Tuzla Marina’da oyuncak standı kurdu. Stanttaki satıştan elde edilen gelirle Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı “Bizim Çocuklarımız”a, eğlence ve alışveriş mağazalarından alışveriş çeki hediye edildi.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri ve Tuzla Fen Koleji, Tuzla Marina’da ikinci el ve sıfır oyuncak standı kurdu. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Sorumlusu Tuğba Muslu ve Fen Koleji Okul Aile Birliği koordinasyonunda kurulan stantta, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Ar-Ge Komisyonu tarafından çarşıya yapılan oyuncaklar bağışları ve Tuzla Fen Koleji öğrencileri tarafından okulda toplanan ikinci el ve sıfır oyuncaklar satışa sunuldu. 2 gün açık kalması planlanan stant, gösterilen yoğun ilgi nedeniyle hedefini ilk gün gerçekleştirmeyi başardı. Standı ziyaret eden miniklerin yüzü boyandı, balon hediye edildi. 

“Bizim Çocuklarımız”ın Hediye Çeklerini Başkan Yazıcı Verdi
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Ar-Ge ve Yetimler Komisyonu’nun düzenlediği yemeğe katıldı. 24 çocuğun, 2 ayrı eğlence ve alışveriş mağazasından 50’şer TL’lik alışveriş yapmasını sağlayan çekleri hediye eden Başkan Yazıcı, “Biz yetim çocuklarımızın ve bizim himayemizde olan tüm çocuklarımızın ve ailelerimizin 365 gün yanındayız. Her çocuğumuza farklı etkinliklerle bayram sevincini yaşatıyoruz. Bu proje ile iyilikte yarışan Kadın Kent Gönüllülerimize, katkı sağlayan Fen Koleji’ne ve Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.