Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Piri Reis Üniversitesi’nin Misafiri Oldu
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Piri Reis Üniversitesi’nin Misafiri Oldu  Yazdır
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, bu haftaki etüt dersini Piri Reis Üniversitesi’nde gerçekleştirdi. Üniversiteli gençlerle önce ders çalışan çocuklar, kampüste eğlenceli oyunlar oynadı.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu, her hafta Tuzla Belediyesi Şifa Mahallesi Ek Hizmet Binası’nda yaptığı etüt derslerini bu hafta Piri Reis Üniversitesi’nde gerçekleştirdi. Komisyona kayıtlı çocuklar, aileleri ve Kadın Kent Gönüllüleri, üniversiteye birlikte misafir oldu. Kütüphanede üniversite öğrencileri ile birlikte ders çalışan çocuklar, daha sonra bahçede düzenlenen etkinliklere katıldı. Üniversiteliler,
çocuklarla uçurtma uçurttu, futbol, yakar top, voleybol, sandalye kapmaca ve birbirinden güzel oyunlar oynayarak birlikte geçen günün keyfini çıkardı.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı çocuklar ve aileleri, etüt dersi ve etkinlikler için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Piri Reis Üniversitesi Rektörlüğü’ne ve üniversite öğrencilerine teşekkür etti. 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.