Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Dr. Fatma Yazıcı, Büyüklerimizin Haftasını Çocuklarla Birlikte Kutladı
Dr. Fatma Yazıcı, Büyüklerimizin Haftasını Çocuklarla Birlikte Kutladı  Yazdır
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde düzenlenen 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü programında büyüklerimiz ile bir araya geldi.
Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde düzenlenen 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü programına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yaşlılar Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Meral Özdemir, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Filiz Saltan, Tuzla Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Mehmet Metin, Kadın Kent Gönüllüleri, Türk Kızılayı Sultanbeyli Toplum Merkezi, Sultanbeyli Gölet İlkokulu öğretmen ve öğrencileri katıldı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Kadın Kent Gönüllüleri, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi sakinlerini hobi ve dinlenme alanlarında ziyaret ederek el öptü, hayır dualarını aldı. Sultanbeyli Gölet İlkokulu öğretmen ve öğrencileri de programda Yaşlılar Merkezi sakinleri ile resim ve boyama yaptı. Dr. Fatma Yazıcı, yaşlılara hitaben “Siz, bizim en kıymetli varlıklarımızsınız. Biz sizden aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz. İyi ki bizimlesiniz” dedi.
Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi sakinleri, ziyaretlerinden dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Kadın Kent Gönüllüleri ve Sultanbeyli Gölet İlkokulu öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.

 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.