Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » Başkan Yazıcı, Şehidimizin Emanetine Doğum Günü Düzenledi
Başkan Yazıcı, Şehidimizin Emanetine Doğum Günü Düzenledi  Yazdır

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde 2016 yılında 10 silah arkadaşıyla birlikte şehit düşen Uzman Çavuş Bayram Aksu’nun oğlu Alparslan’ı 2. doğum gününde yalnız bırakmadı.
Doğumundan 5 ay önce babası şehadet mertebesine erişen minik Alparslan’ın doğum günü, Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde kutlandı. Alparslan Aksu’nun doğum gününe Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu’ndan Kadın Kent Gönüllüleri, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Tuzla Şubesi yetkilileri ile Şehit Uzman Çavuş Bayram Aksu’nun ailesi katıldı.
Hiç görmediği babasının fotoğrafının olduğu pastadaki mumları Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile birlikte üfleyen Alparslan ve annesi Derya Aksu, duygu yüklü anlar yaşadı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Sizlerin hakkını ödeyemeyiz. Siz artık bize emanetsiniz. Allah sizden razı olsun. Hakkınızı helal edin.” dedi.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Alparslan Aksu’ya 2. doğum gününde akülü araba hediye etti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Tuzla Şubesi yetkilileri ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu da Alparslan’a oyuncaklar ve kıyafet hediye etti.
Şehit eşi Derya Aksu ve ailesi, katılımından dolayı Tuzla Belediyesi Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na teşekkür etti. 


 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.