Gönül Elleri Çarşısı
Fotoğraf Galerisi
Basında Biz
Bize Ulaş
Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemimiz
Ayın Gönüllüsü


ANA MENÜ ANA SAYFA » ‘Bizim Çocuklarımız’ İstanbul Şehir Üniversitesi Çocuk Şenliği’nde Doyasıya Eğlendi
‘Bizim Çocuklarımız’ İstanbul Şehir Üniversitesi Çocuk Şenliği’nde Doyasıya Eğlendi  Yazdır
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’na kayıtlı ‘Bizim Çocuklarımız’ İstanbul Şehir Üniversitesi 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne katıldı.
İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampüsü’nde gerçekleştirilen Çocuk Şenliği’nde Bizim Çocuklarımız, aileleri ve Kadın Kent Gönülleri ile birlikte doyasıya eğlendi.
Bizim Çocuklarımız, uçurtma yapımı, yüz boyama, boyama etkinlikleri, halat çekme oyunu, dans yarışmaları, zipline, çuval yarışmaları, sandalye kapmaca ve birbirinden eğlenceli oyunlarda yaşıtlarıyla birlikte oynayarak şenliğin tadını çıkardı. Oyunlarda dereceye giren Bizim Çocuklarımız’a İstanbul Şehir Üniversitesi yetkilileri tarafından hediyeler verilerek bayramları kutlandı.
‘’Bizim Çocuklarımız’’ aileleri ve Kadın Kent Gönülleri, Tuzla Belediyesi’nin ikramları ile kampüste piknik yaparak birlik ve beraberliklerini pekiştirdi.
Bizim Çocuklarımız ve aileleri, şenliğe katılmalarını sağlayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve İstanbul Şehir Üniversitesi’ne teşekkür etti.


 
GonulElleriCarsisi.com 2010
Gönül Elleri Çarşısı bir Tuzla Belediyesi İştirakidir.