photo

"Geleceğe Nefes'e" Gönüllülerden Tam Destek

Türkiye'nin 81 ilinden 7'den 70 herkesin destek verdiği “Geleceğe Nefes” projesine Tuzla Belediyesi de destek verdi.
photo

Ayın Gönüllülerine Teşekkür

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda yaptıkları çalışmalarla Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında gösterdikleri performans ile seçilen Kadın Kent Gönüllüleri’ne çiçek takdim ederek teşekkür etti.
photo

Gönüllülerimiz İle Gücümüze Güç Katıyoruz

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı her yıl düzenlediği eğitim seminerleri ile Kadın Kent Gönüllülerini bilinçlendiriyor.
photo

Engelsiz Tuzla’da Özel Maç

Özel çocuklarımızın tebessümleriyle sporun engel tanımayan azmini birleştirdik, güldük, eğlendik....Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile yeşil saha da buluştu. Özel çocukların büyük çoşkusu ile başlayan maç keyifli anlara sahne oldu. Çocukların performansı izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Engelsiz bir Tuzla için çalışma
photo

Askıda Pasta Projesi Miniklerin Doğum Gününü Kutluyor

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu, komisyona kayıtlı 9-14 yaş aralığındaki “Bizim Çocuklarımız”ın doğum günlerini askıda pasta uygulaması ile kutluyor. Gönül Elleri Çarşısı tarafından gönüllülerin desteğiyle hayata geçirilen "Askıda Pasta Projesi", 40 yetim çocuğun yüzünü güldürdü.
photo

Üretmenin Keyfini Hep Birlikte Yaşıyoruz

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 4.sü düzenlenen Gisbir Boat Show Tuzla Fuarı’na katıldı.
photo

Sınırları Aşan İyilik Neferleri

Sosyal yardımları tek çatı altında toplayıp alan el ile veren eli buluşturan Gönül Elleri Çarşısı giyimden beyaz eşyaya, mobilyadan kırtasiye malzemesine kadar birçok konu da ihtiyaç sahiplerine hizmet veriyor. Tuzla Belediyesi ve hayırseverler tarafından oluşturan Gönül Elleri Çarşısı Tuzla’da yaşayan ihtiyaç sahiplerine birçok konuda destek oluyor.
photo

Biz Hep Gönül Gönüle

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde kutlandı.
photo

Vatan Size Minnettar

19 Eylül Şehit ve Gazileri Anma Günü, Tuzla Belediyesi ve Tuzla Kaymakamlığı’nın ortak düzenlediği kahvaltı programı ile Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
photo

Kerbela Şehitleri Tuzla’da Anıldı

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde düzenlenen ve Yazar Ahmet Turgut’un “Ortak Acımız Kerbela” söyleşisi ile Hazreti Muhammed'in torunu Hazreti Hüseyin ve 72 yakınının şehit düştüğü matem günü "Kerbela olayı", katılımcılara anlatıldı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'ndan Şehit Ailelerimiz

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu Tuzla'da yaşayan şehit ailelerine bayram ziyaretinde bulundu.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda Ayın Gönüllülerine

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda yaptıkları çalışmalarla mart ve nisan ayının gönüllüleri seçilen Kadın Kent Gönüllüleri’ne çiçek vererek teşekkür etti. Dr. Fatma Yazıcı, “Çalışmalarımıza emek ve zaman harcayan tüm gönüllülerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
photo

Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’ne Bayra

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi ziyaret ederek büyüklerimizle ile bir araya geldi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Yardımda Kıtaları Aşt

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Nijer’de 750 hanelik köyde su kuyusu açtırarak yardımlarda kıtaları aştı.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, “Bizim Çocuklarımız”la 24 Yıllık Gelen

Başkan Yazıcı ve Eşi, “Bizim Çocuklarımız”la 24 Yıllık Geleneği Sürdürdü
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 650 Çocuğa Bayram Sev

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, her yıl olduğu gibi bu yıl da komisyonlara kayıtlı çocukların bayramlık kıyafetlerini karşıladı. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve hayırseverlerin işbirliğiyle 650 çocuğa eşit bütçe karşılığı bayram kıyafeti alındı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na Kayıtlı “Engelsiz A

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı Şaban Keser, temsili askerliğe kına yakılarak uğurlandı.
photo

Tuzla’nın “Özel Çocuklar”ı Yaşamın Merkezinde Yer Alıyor

Tuzla Rotary Bölge Vakfı İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulu ile Vala Gedik Özel Eğitim Meslek Okulu, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde program düzenlendi.
photo

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, Şehit ve Gazi Ailele

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, Ramazan ayında ilk iftarı Şehit ve Gazi Aileleri onuruna düzenledi. Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, Ramazan ayında ilk iftarı Şehit ve Gazi Aileleri onuruna düzenledi. Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftara Tuzla Kaymakamı Ali Akça ve eşi Ferahil Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla De
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Şehit ve Gazi Aileler

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu’na kayıtlı şehit yakınları, gaziler ve ailelerine Ankara gezisi düzenledi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda Üretime de Engel Y

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda kültürel ve sanatsal faaliyetleri ile öne çıkan “Özel Çocuklarımız”, kese kağıdı yapımında eğlenerek öğreniyor ve el becerilerini geliştiriyor.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda Engellerimiz Engel

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu tarafından haftanın 5 günü 5 branşta düzenlenen eğitimler ile Özel Çocuklarımız sosyal hayatın içine katılıyor.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 6 Etüt Sınıfı İle Çoc

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Eğitim Kenti Tuzla” vizyonu ile Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı 6 mahallede 6 etüt sınıfı kurarak komisyonlara kayıtlı öğrencilere gönüllü öğretmen ve eğitmenlerin nezaretinde ücretsiz eğitim desteği sağlıyor.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, File Çanta Yapımı Ku

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, El Sanatları Atölyesi’nde File Çanta Yapımı Kursu düzenliyor. Kadınlara sanatı öğrenme, atölye ve evlerinde üretime katılma, aile bütçesine gelir imkanı sağlanıyor. Ücretsiz kurstan 4 ayda 350 kişi faydalandı.
photo

‘Bizim Çocuklarımız’ İstanbul Şehir Üniversitesi Çocuk Şenli

‘Bizim Çocuklarımız’ İstanbul Şehir Üniversitesi Çocuk Şenliği’nde Doyasıya Eğlendi
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 1 Ailenin Daha Hayatı

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 11 yaşındaki Melike Taşcı ve ailesinin zor günlerinde yanında olarak destek verdi.
photo

Tuzlalı Özel Çocuklarımız, Dünya Dans Günü’nde Uluslararası

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, aileleri ve Kadın Kent Gönüllüleri 29 Nisan Dünya Dans Günü’ne özel düzenlenen programda Sabiha Gökçen Havaalanı’nda binlerce kişi ile dans etti.
photo

İyilik Yapan Gönüller, Yardımlaşmada Mesafe Tanımıyor

Almanya’da yaşayan ve geçtiğimiz yıllarda da Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na bağışta bulunan Zeynep Kablan ve arkadaşları, son ziyaretlerinde 30 ihtiyaç sahibi ailenin yüzünü güldürdü.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Her Ayın Kadın Kent G

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Mart ayının Kadın Kent Gönüllüleri’ni seçti. Mart ayının gönüllülerine, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na yeni katılan Kadın Kent Gönüllüleri ile yapılan bilgilendirme toplantısında hediye verildi.
photo

Tuzla’da İhtiyaç Sahibi Kadınlar Üreterek Kazanıyor

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ihtiyaç sahibi kadınlara el sanatlarını öğreterek hem meslek sahibi yapıyor hem de üretilen ürünlerin satışını sağlıyor. İhtiyaç sahibi kadınların ürünleri her hafta Tuzla Pazarı’nda da satışa sunularak aile bütçelerine katkı sağlanıyor.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Kayıtlı Çocuklara Ücr

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Çocuk ve Gençlik Komisyonu, komisyona kayıtlı çocuklara yönelik faaliyetlerine devam ediyor. Ücretsiz halk oyunları, müzik ve resim kurslarında eğitim alan çocuklar, eğlenerek öğreniyor ve sosyalleşiyor.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na Kayıtlı Özel Çocukl

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı 30 özel çocuğumuz, yıl içerisinde yaptığı çalışmaları resim sergisinde bir araya getirdi. Sergide 12 farklı teknikle hazırlanan 222 eser sergilendi.
photo

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, Aziz Şehitlerimiz ve

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü kapsamında Tuzla’da yaşayan şehit ve gazi aileleri onuruna yemek düzenledi.
photo

Başkan Yazıcı: Özel Çocuklarımız, Bizim İçin Hep Özel

21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü ve 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında Özel Çocuklarımızla bir araya gelen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Toplumda her birey bizim için çok önemli ama özel çocuklarımızın yeri daha da farklı. Size hizmet etmeyi bir aşk, bir ibadet gibi yapmaya çalıştık” dedi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Büyüklerimizin Ailesi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Büyüklerimizin Ailesinden Bir Parça Oldu
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Pi Günü Kutlaması

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Ar-Ge Komisyonu, Ulubatlı Hasan İlkokulu ve Ulubatlı Hasan Ortaokulu, 14 Mart Pi Günü’nü düzenlenen etkinliklerle kutladı.
photo

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi, 2 Program ve 1 Düğünü Bir

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde Tıp Bayramı ve Yaşlılar Haftası birlikte kutlandı. 3 kuşağı buluşturan programda, 43 yıl önce kaçarak dünya evine giren Beyhan-Süleyman Dikat çiftinin düğünü de yapıldı.
photo

75 Yıllık Gelinlik Hayalini Tuzla Belediyesi İle Gerçekleşti

75 yıl önce evlenen Halime Sibahi’nin gelinlik giyme hayalini Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı gerçekleştirdi. 9 çocuk, 15 torun sahibi olan 89 yaşındaki Halime Sibahi, önce bindallısını giyerek kına gecesi düzenledi, ardından gelinlik giyerek 75 yıllık ukdesini bitirdi.
photo

Tuzla Belediyesi, 8 Mart Kadınlar Günü’nde 2. Etkinliği Orha

Tuzla Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ikinci programını Tuzla Belediyesi Orhanlı Kültür Merkezi’nde düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, “Belediyemiz kadınımıza, gencimize, çocuğumuza yatırım yaparak toplumu yükseltmeye çalışmaktadır. Kadına yapılan her yatırım, topluma yapılan yatırımdır. Kadına verilen her değer topluma verilen değerdir” dedi.
photo

Tuzlalı Kadınlar, Tuzla Belediyesi’nin Kadınlar Günü Program

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programında yaptığı konuşmada Tuzla’daki başarıda kadınların gönüllü katılımı ve fikrinin önemine dikkat çekti. Başkan Yazıcı, “İstanbul’un yükünü alan ve en kenarda kalan bir ilçede 950 belediyeden ilk 30’a girebilmek büyük bir başarıdır. Bunu da birlikte başardık” dedi.
photo

Tuzla’da Kadınlar Günü’nün İlk Etkinliği Şehit ve Gazi Eşler

Tuzla’da Kadınlar Günü nedeniyle ilk organizasyonu Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, şehit ve gazi eşlerine yönelik kahvaltı ile düzenledi.
photo

Başkan Yazıcı, Şehidimizin Emanetine Doğum Günü Düzenledi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde 2016 yılında 10 silah arkadaşıyla birlikte şehit düşen Uzman Çavuş Bayram Aksu’nun oğlu Alparslan’ı 2. doğum gününde yalnız bırakmadı.
photo

Tuzlalı Kadınlar Üreterek Güçleniyor

Tuzlalı Kadınlar Üreterek Güçleniyor
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Gönüllülük Ruhuyla Bü

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ailesine katılan Kadın Kent Gönüllüleri ile değerlendirme toplantısı düzenlendi. Çarşının ocak ayı faaliyetlerine katkısıyla ayın gönüllüsü seçilen kadınlara çiçek hediye edildi. Kadın Kent Gönüllüleri, ilk etkinlikte birlikte pasta keserek gönül birliğini sağladı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Yardımları İlmek İlme

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzla’nın Gönüllü Kadınları, ihtiyaç sahiplerine yardım elini ilmek ilmek dokuyarak ulaştırıyor. Yardımlaşmanın, dayanışmanın ve kardeşliğin pekişmesinde el emeği, göz nuru ve maharetini de ortaya koyan kadınlar, Vanlı öğrencilere atkı ve bere gönderdi
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve Yeşilay, Teknoloji

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Eğitim Komisyonu ve Yeşilay Tuzla Şubesi işbirliği ile aktif Kadın Kent Gönüllüleri’ne yönelik Teknoloji Bağımlılığı semineri düzenlendi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Çocuklara Tatilin Key

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Çocuk ve Gençlik Komisyonu’na kayıtlı çocuklar ve gençlere Türkiye’nin en fonksiyonel parkı Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda keyifli bir gün yaşattı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Komisyonlara Kayıtlı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı çocuklara yarıyıl tatilinde farklı etkinlikler düzenliyor.
photo

‘Bizim Çocuklarımız’, O Ses Türkiye Programına Konuk Oldu

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonumuza kayıtlı ‘Bizim Çocuklarımız’ ve Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri, Kadın Kent Gönüllüleri ile birlikte O Ses Türkiye programına katıldı.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, Gönüllülerle Gönülden Hizmetin Mutlulu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Kadın Kent Gönüllüleri ve Sokak Gönüllüleri ile Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı çalışmalarını değerlendirdi. Kadın Kent Gönüllüleri ile ilgili tespitini “Toplum, Kadın Kent Gönüllüleri’ni ayrı bir yerde tutuyor” şeklinde paylaşan Başkan Yazıcı, güvenini “Yaptığınız her işin arkasındayım” mesajıyla iletti.
photo

Kadın Kent Gönüllüleri’nden Başkan Yazıcı’ya Sürpriz Doğum G

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın aktif Kadın Kent Gönüllüleri ve Sokak Gönüllüleri, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya sürpriz doğum
photo

Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzlalılar, Görme Engelliler Haftası’nda

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Beyaz Baston Bizim Hayatımız” mesajıyla 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası’na özel etkinlikler düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzlalılar, göz bandı takarak farkındalık yürüyüşü düzenledi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Bizim Çocuklarımız”ı

Ülkemizde yardımlaşma ve dayanışmanın örnekleri arasında yer alan askıda ekmek, askıda kıyafet ve askıda yemek uygulamalarına Tuzla’da askıda pasta eklendi. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından düzenlenen “Askıda Pasta” uygulaması ile “Bizim Çocuklarımız”ın doğum günleri kutlanıyor.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, ‘Tuzla’nın Engelsiz Yıldızları’ İle Bu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, 8. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisinde sahne alan Tuzla’nın Engelsiz Yıldızları’nı gala yemeğinde ağırladı. ‘Özel Çocuklarımız’la birlikte pasta kesen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Özel Çocuklarımız, her organizasyonda çok güzel işlere imza atıyor” dedi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na Kayıtlı Çocuklar Fa

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, komisyonlara kayıtlı çocuklara yönelik farklı etkinlikler düzenliyor, çocukların yaşıtlarıyla kaliteli zaman geçirerek sosyalleşmesini sağlıyor.Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, komisyonlara kayıtlı çocuklara yönelik farklı etkinlikler düzenliyor, çocukların yaşıtlarıyla kaliteli zaman geçirerek sosyalleşmesini sağlıyor. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Ça
photo

Galatasaray’dan Özel Çocuklarımıza Anlamlı Jest

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı Özel Çocuklarımız, Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nda Galatasaray - Çaykur Rizespor maçı seremonisine çıkarak Türk Telekom Stadyumu’ndaki taraftarı ve ekran başındaki milyonları selamladı.
photo

Tuzla’nın Gönüllü Kadınları, Büyük ve Güçlü Tuzla Ailesinin

Gönüllü hizmetleri ve sosyal faaliyetleri ile Tuzla’da sosyal dayanışma ve birlikteliğin en önemli aktörleri arasında yer alan Kadın Kent Gönüllüleri, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nde Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı tarafından ağırladı.
photo

Tuzla’nın Engelsiz Yıldızları

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisinin 8.sini sahneye taşıdı. 8 özel eğitim merkezi ile birlikte hazırlanan gösteride, yaşam sevinci ve enerjilerini sahneye taşıyan özel çocuklar, bir kez daha yıldızlaştı. Engelli bireylerin “Elimi Tutsam Engelimi Unutsam” çağrısına konuklar üzerinde kavuşan eller görseli ve “Ben
photo

Tuzla’nın Gönüllü Kadınları, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Te

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Kadın Kent Gönüllüleri, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde tek yürek oldu. Tuzla’nın gönüllü kadınları, güne özel hazırladıkları yaka kokartlarını vatandaşlara hediye ederek “Mutluluk Elinde, Öfkene Yenilme” mesajı verdi.
photo

Tuzla’nın Emekli ve Gönüllü Öğretmenlerine Teşekkür Ye

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ilçenin emekli ve komisyonların gönüllü öğretmenlerine teşekkür yemeği düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın ilkokul öğretmeni Abdülkadir Gencer, öğrencisini “Dürüst, inançlı, başarılı insan” olarak tanımladı.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, Çocuklarla Gönül Gönüle

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın düzenlediği piknikte çocuklar ve gençlerle buluştu. Sevgi çemberine alınan Yazıcı çifti, çocuklar ve aileleri ile unutulmaz bir gün daha yaşadı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 23. Geleneksel Yetiml

Tuzla Belediyesi, 23 yıldır süren geleneğine devam ediyor. Ramazan ayında 1 haftayı Yetimler Haftası ilan eden Tuzla Belediyesi, 1.200 kişilik iftar düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Sosyal açıdan dezavantajlı kesimlerin ihtiyaçlarını karşılamaktan ziyade Tuzla’da gönüllerimizi birleştirdik” dedi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na Kayıtlı Çocuk

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından düzenlenen maket ve resim yarışmasında dereceye giren çocuklar, bisikletle ödüllendirildi. ‘Özel Çocuklarımız’dan kurulu halk oyunları ekibi de Çocuk Festivali’nde sahne alarak bir kez daha gönülleri fethetti.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın Standında He

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri ve Tuzla Fen Koleji, Tuzla Marina’da oyuncak standı kurdu. Stanttaki satıştan elde edilen gelirle Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı “Bizim Çocuklarımız”a, eğlence ve alışveriş mağazalarından alışveriş çeki hediye edildi.
photo

Tuzlalı Kıbrıs Gazilerinin 44 Yıllık Hayalini Başkan Yazıcı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Kıbrıs Gazileri’ne verdiği sözü tuttu, gaziler ve ailelerine yavru vatanda gezi düzenledi. 44 yıl önce yaralandıkları yerleri gezip anılarını tazeleyen gaziler, şehadete erişen silah arkadaşlarının kabri başında dua etti.
photo

‘Özel Çocuklarımız’ Gönüllerin Şampiyonu

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı Özel Çocuklarımız, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri ile halı saha maçında karşılaştı. Özel Çocuklarımız, rakip takım taraftarının da desteğiyle sahadan gülerek ayrılan taraf oldu.
photo

Tuzlalılar, Başkan Yazıcı ve Eşinin Tıp Bayramı’nı Kut

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu, Tuzla Belediyesi Eğitim Birimleri ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda aktif görev alan Kadın Kent Gönüllüleri, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı’yı ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Kadın Kent Gönüllüler

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, aktif görev alan Kadın Kent Gönüllülerine yönelik nefes eğitimi düzenledi.
photo

Tuzla Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel Programı D

Tuzla Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel programı düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı programda yaptığı konuşmada “Kadın, ailenin ve toplumun direğidir” mesajını verdi.
photo

Tuzlalı Özel Çocuklarımız, Afrin Şehitlerimiz İçin Fidan Dik

Tuzlalı Özel Çocuklarımız, ilçe protokolü ile birlikte Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi bahçesine fidan dikti. İlk fidan, Afrin şehitlerimize ithaf edildi.
photo

Dr. Fatma Yazıcı: Birlik ve Beraberliğimizi Pekiştiriyoruz

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda aktif görev alan Kadın Kent Gönüllüleri ile birlikte moral motivasyon gezisi düzenledi.
photo

Tuzla’nın ‘Özel Çocuklar’ı, Beylerbeyi Sarayı’nı Gezdi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Merkezi’nde eğitim alan “Özel Çocuklar”, Beylerbeyi Sarayı’nı gezdi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Boat Show’a Sosyal So

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Marina’da düzenlenen Boat Show Eurasia 3. Salonda sosyal sorumluluk projesi kapsamında stant açtı. İhtiyaç sahibi kadınların el emeği, göz nuruyla hazırladığı marina temalı ürünler, geliri üreten kadınlara verilmek üzere satışa sunuldu.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Bizim Çocuklar

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’na kayıtlı “Bizim Çocuklarımız”, Tuzla Marina’da bulunan ViaSea akvaryumda deniz altı canlılarını keşfetti.
photo

62 Yıl Sonra Gelinlik Hayalini Gerçekleştirdi

62 yıl önce kaçarak evlenen Ayşe-Mehmet Yeni çifti, çocukları, torunları ve davetlilerin huzurunda kıyılan nikahla gelin-damat olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadı. Çiftin nikahını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı kıydı, eşi Dr. Fatma Yazıcı nikah şahitliğini yaptı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 2017 Yılında 7.393 Ai

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “En Değerli Projesi” olan Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 11 komisyondaki 3.500 Kadın Kent Gönüllüsü ve 717 sosyal inceleme ekibinin tespitleriyle 2017 yılında 7.393 aileye yardım elini uzattı.
photo

Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü’ne En Güçlü Desteği

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımının lig maçını izledi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Özel Çocukları

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Merkezi (İSEM) işbirliğiyle komisyona kayıtlı ailelere sosyal ve hukuki hakları ile ilgili bilgi verildi.
photo

3 Kuşak, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde Birbirine Sev

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi, 7’den 70’e 3 kuşağın buluşmasına ev sahipliği yaptı. Büyüklerimizin bilgi ve tecrübesi, gençler ve çocukların enerjisiyle buluştu, ortaya çıkan sinerji ile keyifli bir gün yaşandı.
photo

Soğuk Günlerin Sıcak Hediyesi Tuzla Belediyesi Gönül Elleri

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Mahalle Muhtarları ve Pendik Birleşik Minibüsçüler Derneği işbirliğiyle 310 ihtiyaç sahibi ve yetim çocuğa kışlık kıyafetleri alındı. Çocuklar, kendileri için belirlenen limit karşılığı istediği kıyafeti seçerek aldı.
photo

Tuzla Belediyesi’nden 5.000 Öğrenciye Eğitim Yardımı

Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitim yardımında bulunuyor. Tuzla Belediyesi, 5.000 ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisine kişi başı 100’er TL.lik eğitim yardımı kuponu vererek anlaşmalı kırtasiye ve tuhafiyelerden ihtiyaç duydukları okul alışverişlerini yapma imkanı sağlıyor.
photo

‘Bizim Çocuklarımız’, Piknikte Doyasıya Eğlendi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, geleneksel pikniğini Akfırat mesire alanında düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, ‘Bizim Çocuklarımız’la aile bağını bir kez daha güçlendirdi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Karne ve Bayram Hediy

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı çocuklar, karne ve bayram hediyelerini birlikte aldı. Çocuklar, Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda doyasıya eğlendi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda Gönüller Bir

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, aktif görev alan Kadın Kent Gönüllüleri’ni geleneksel iftarında bir araya getirdi.
photo

Geleneksel İftarda Şehit ve Gazi Aileleri İle Buluştular

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da şehit ve gazi aileleri onuruna iftar düzenledi. İftara, vatan ve demokrasi şehitleri ve gazilerinin aileleri katıldı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ‘Üretebilen Çocukları

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından hazırlanan ‘Üretebilen Çocukların Köyü’nün projesine ilk tohum atıldı. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı çocukların oyuncak ve çeşitli el sanatlar üretimi gerçekleştireceği köyün yararına ihtiyaç sahibi kadınların ürettiği ürünlerden oluşan kermes düzenlendi. Kermesten elde edilen gelir
photo

Gönüllüler, Baharın Tüm Renkleri ve Güzelliklerini Festivald

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı Kadın Kent Gönüllüleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Lale Festivali’ne Katıldı.
photo

Tuzla Belediyesi'nden Van'ın Saray ve Özalp İlçelerine Karde

Tuzla Belediyesi, kardeş şehir ilişkilerini sürdürdüğü Van’ın Saray ve Özalp ilçeleriyle kardeşlik köprüsünü güçlendiriyor. Tuzla Belediyesi, 2 ilçeye 3 TIR yardım malzemesi gönderdi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın ‘Özel Çocuklar’ı ‘

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı özel çocuklarına bileklerine ‘Sevgi İzi’ işlendi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Müge Anlı’nın başlattığı projeye çocukların güvenliği açısından önem verdiklerini ve desteklediklerini söyledi.
photo

Bakan Kaya, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nı Ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.
photo

Başkan Yazıcı: Maziden Ders Almadan Gelecek Çizilemez

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Yaşlılara Saygı Haftası’na özel kutlama programı düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Büyüklerimiz bizim hafızamız, geçmişimiz, geleceğimizi aydınlatacak en büyük bilgi hazinemizdir. Geleceği çizebilmenin tek yolu ancak ve ancak maziyi bilmekten geçiyor.” dedi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan ‘Bizim Çocuklarım

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’na kayıtlı Bizim Çocuklarımız ve aileleri, baharı gelişini Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda karşıladı.
photo

Tuzla Belediyesi, Halep'teki Savaş Mağdurlarına 10 TIR Yardı

Tuzla Belediyesi, Halep’teki savaş mağdurlarına un, gıda malzemeleri, giysi, battaniye, sağlık malzemelerinden oluşan 10 TIR yardım malzemesi gönderdi. Yardım TIR’ları, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan dualarla uğurlandı.
photo

Özel Çocuklarımız, Gönüllerde Taht Kurdu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı 6. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisinde yer alan “Özel Çocuklarımız” ve ailelerine teşekkür yemeği düzenledi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Kadını ve Aileyi Güçl

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı kadınlarla fikir alışverişi yaptı.Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı kadınlarla fikir alışverişi yaptı.
photo

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi, Geçmişten Günümüze Defile

Tuzla İ.M.K.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde defile düzenledi. Geçmişin izlerini taşıyan gelinlik modelleri ve otantik kıyafetler, kendilerine yıllar öncesini hatırlatan büyüklerimize duygusal anlar yaşattı.
photo

‘Bizim Çocuklarımız’, Tuzla Belediyesi Gönül Ell

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, aralık ayında doğan ‘Bizim Çocuklarımız’ için de doğum günü etkinliği düzenledi.
photo

Tuzlalı Kadınlar, Teröre Karşı Tek Yürek Oldu

Tuzla’da 4 siyasi parti, Tuzla Belediyesi’nin 2 birimi ve 20 sivil toplum kuruluşunun kadın kolları, terörü birlikte kınadı.
photo

Eğitim Kenti Tuzla’da Bir Okul Daha Yenilendi

Tuzla Belediyesi, Fatih Mahallesi’ndeki Ahmet Refik İlkokulu’nun tüm birimlerini yeniledi. Okula yeni kazandırılan çok amaçlı salonun açılışı Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı tarafından gerçekleştirildi.
photo

‘Özel Çocuklarımız’dan Tuzlaspor’a Engelleri Aşan Destek

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu, Tuzlaspor’un Hatayspor ile yaptığı lig maçına engelleri aşan destek verdi.
photo

Tuzla Belediyesi, Suriyeli Sığınmacılar İçin 68. Yardım TIR’

Tuzla Belediyesi, ülkemizde yaşayan Suriyeli sığınmacılara 68. Yardım TIR’ını dualarla gönderdi.
photo

Başkan Yazıcı ve Engelli Umut'tan Engelleri Aşan Piyano Resi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı 6.Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisinde Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve engelli Umut Eren Şahin birlikte piyano çaldı. Engelli Çocuklar, sahnede bir kez daha yıldızlaştı, Tuzla halkının gönlünü bir kez daha fethetti.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın Yeni Şubesi Hizmet

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın yeni şubesi hizmete açıldı. Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilmesinin 82. yıldönümü ve Dünya Gönüllüler Günü gibi 2 anlamlı etkinliğe de ev sahipliği yapan şubenin açılış kurdelasını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Kadın Kent Gönüllüleri ile birlikte kesti.
photo

Tuzla'nın 'Özel Çocuklar'ına Sahalarda da Engel Yok

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu'na kayıtlı çocuklarla futbol oynadı. Maçı, sahada da engelleri birlikte aşan dostluk kazandı.
photo

Özel Çocuklar Bilgi Yarışması Ödül Töreni Tuzla’da Ger

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü (İSEM) ve Tuzla Belediyesi işbirliğiyle Özel Eğitim Bireyleri Bilgi Yarışması 2016 Ödül Töreni Tuzla’da gerçekleştirildi.
photo

Bizim Çocuklarımız, 'O Ses Türkiye' Programına Katıldı

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Şehit – Gazi Aileleri Komisyonu ve Yetimler Komisyonuna kayıtlı aileler ve çocukları ‘O Ses Türkiye’ programına katıldı.
photo

Vali Vasip Şahin’in eşi, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşı

İstanbul Valisi Vasip Şahin’in eşi Şeyma Şahin, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nı ziyaret etti.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan ‘Bizi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, kasım ayında doğan ‘Bizim Çocuklarımız’ın önce doğum gününü kutladı, ardından Çocuk Kitapları Fuarı’nda kitaplar hediye etti.
photo

Başkan Yazıcı: Gönüllülük Ruhunu Her Sokağa Yayacağız

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda görev alan Kadın Kent Gönüllüleriyle bir araya geldi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Aile İçi İleti

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Kadın Kent Gönüllüleri ve komisyonlara kayıtlı ailelere yönelik “Aile İçi İletişim” semineri düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, ailenin toplumun temeli olduğunu vurgulayarak “Ailemize sıkıca sarılmanın yolunu öğrenmek zorundayız” dedi.
photo

Tuzlalı Çocukların Hayallerini Tuzla Belediyesi Gönül Elleri

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı çocuklar, hayatlarındaki ilkleri ve hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor.
photo

Tuzla'da Engeller Sevgi ve Eğitimle Aşılıyor

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın 5. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisi, özel çocuklarımızın imkân tanındığında neler başarabileceklerini bir kez daha gözler önüne serdi. Zihinsel, fiziksel, işitme ve konuşma engelli çocuklar, drama, tiyatro, müzik grubu, fotoğraf sergisi ve halk oyunları ile yeteneklerini sahneledi.
photo

Engelsizliğin Resmi, Yaşama Sevincinin Şarkısı

Engelsizliğin Resmi, Yaşama Sevincinin Şarkısı
photo

BİR KİTAP DA SEN GÖNDER

Tuzla Belediyesi’nin yardım kuruluşu olan Gönül Elleri Çarşısı, Cizreli öğrenciler için Kitap Toplama Kampanyası başlatıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde başlayacak olan kampanya, 1 ay sürecek.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114