photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, Gönüllülerle Gönülden Hizmetin Mutlulu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Kadın Kent Gönüllüleri ve Sokak Gönüllüleri ile Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı çalışmalarını değerlendirdi. Kadın Kent Gönüllüleri ile ilgili tespitini “Toplum, Kadın Kent Gönüllüleri’ni ayrı bir yerde tutuyor” şeklinde paylaşan Başkan Yazıcı, güvenini “Yaptığınız her işin arkasındayım” mesajıyla iletti.
photo

Kadın Kent Gönüllüleri’nden Başkan Yazıcı’ya Sürpriz Doğum G

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın aktif Kadın Kent Gönüllüleri ve Sokak Gönüllüleri, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya sürpriz doğum
photo

Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzlalılar, Görme Engelliler Haftası’nda

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Beyaz Baston Bizim Hayatımız” mesajıyla 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası’na özel etkinlikler düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzlalılar, göz bandı takarak farkındalık yürüyüşü düzenledi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Bizim Çocuklarımız”ı

Ülkemizde yardımlaşma ve dayanışmanın örnekleri arasında yer alan askıda ekmek, askıda kıyafet ve askıda yemek uygulamalarına Tuzla’da askıda pasta eklendi. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından düzenlenen “Askıda Pasta” uygulaması ile “Bizim Çocuklarımız”ın doğum günleri kutlanıyor.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, ‘Tuzla’nın Engelsiz Yıldızları’ İle Bu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, 8. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisinde sahne alan Tuzla’nın Engelsiz Yıldızları’nı gala yemeğinde ağırladı. ‘Özel Çocuklarımız’la birlikte pasta kesen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Özel Çocuklarımız, her organizasyonda çok güzel işlere imza atıyor” dedi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na Kayıtlı Çocuklar Fa

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, komisyonlara kayıtlı çocuklara yönelik farklı etkinlikler düzenliyor, çocukların yaşıtlarıyla kaliteli zaman geçirerek sosyalleşmesini sağlıyor.Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, komisyonlara kayıtlı çocuklara yönelik farklı etkinlikler düzenliyor, çocukların yaşıtlarıyla kaliteli zaman geçirerek sosyalleşmesini sağlıyor. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Ça
photo

Galatasaray’dan Özel Çocuklarımıza Anlamlı Jest

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı Özel Çocuklarımız, Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nda Galatasaray - Çaykur Rizespor maçı seremonisine çıkarak Türk Telekom Stadyumu’ndaki taraftarı ve ekran başındaki milyonları selamladı.
photo

Tuzla’nın Gönüllü Kadınları, Büyük ve Güçlü Tuzla Ailesinin

Gönüllü hizmetleri ve sosyal faaliyetleri ile Tuzla’da sosyal dayanışma ve birlikteliğin en önemli aktörleri arasında yer alan Kadın Kent Gönüllüleri, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nde Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı tarafından ağırladı.
photo

Tuzla’nın Engelsiz Yıldızları

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisinin 8.sini sahneye taşıdı. 8 özel eğitim merkezi ile birlikte hazırlanan gösteride, yaşam sevinci ve enerjilerini sahneye taşıyan özel çocuklar, bir kez daha yıldızlaştı. Engelli bireylerin “Elimi Tutsam Engelimi Unutsam” çağrısına konuklar üzerinde kavuşan eller görseli ve “Ben
photo

Tuzla’nın Gönüllü Kadınları, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Te

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Kadın Kent Gönüllüleri, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde tek yürek oldu. Tuzla’nın gönüllü kadınları, güne özel hazırladıkları yaka kokartlarını vatandaşlara hediye ederek “Mutluluk Elinde, Öfkene Yenilme” mesajı verdi.
photo

Tuzla’nın Emekli ve Gönüllü Öğretmenlerine Teşekkür Ye

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ilçenin emekli ve komisyonların gönüllü öğretmenlerine teşekkür yemeği düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın ilkokul öğretmeni Abdülkadir Gencer, öğrencisini “Dürüst, inançlı, başarılı insan” olarak tanımladı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda Başkasının Gözünde

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda görev alan aktif Kadın Kent Gönüllüleri ile yaptığı toplantıda yeni dönem proje ve çalışmaları değerlendirdi.
photo

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Sonbahar Etkinl

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, üreten kadınların ürünlerini sergilediği ve 3 gün süren Sonbahar Etkinlikleri düzenledi. Üreten kadınları tebrik eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Üretim mekanizmasında olan, ekonomik bağımsızlığıyla beraber meslek edinen ve bir şeyler ortaya koyan kadının daha özgür, daha özgüvenli ve toplumda yer aldığı noktada daha dik durabildiğine inan
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ‘Sokak Gönüllüleri’yl

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ‘Sokak Gönüllüsü’ projesiyle ilçedeki gerçek ihtiyaç sahibi herkese sokağında, evinde ulaşmaya çalışıyor. Projenin öncelikli hedef kitlesini yardım istemeye utanan ve çekinen, bunu bildirmeyen ihtiyaç sahipleri oluşturuyor.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, İhtiyaç Sahibi Kadınl

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda el sanatları öğrenen ihtiyaç sahibi kadınlar, ürettiklerinin satışından elde ettikleri gelirle aile bütçesine katkı sağlıyor. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Marina’da düzenlenen Boat Show Eurasia’da stant açarak ihtiyaç sahibi kadınların ürünleri için bir pazar fırsatı daha oluşturdu.
photo

Dr. Fatma Yazıcı, Büyüklerimizin Haftasını Çocuklarla Birlik

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde düzenlenen 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü programında büyüklerimiz ile bir araya geldi.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, 5 Engelli Kızın Daha Gelinlik Hayalini

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, 17 yılı geride bırakan engelli çiftin düğün, 4 engelli kızın da gelinlik hayalini birlikte gerçekleştirdi.
photo

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, Şehit ve Gazi Ailele

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi işbirliğiyle, 19 Eylül Gazileri Anma Günü kapsamında Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde şehit ve gazi aileleri yemeği düzenledi.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, Çocuklarla Gönül Gönüle

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın düzenlediği piknikte çocuklar ve gençlerle buluştu. Sevgi çemberine alınan Yazıcı çifti, çocuklar ve aileleri ile unutulmaz bir gün daha yaşadı.
photo

Dr. Fatma Yazıcı: Üreten Kadınları Her Platformda Destekliyo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve Tuzla Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle ‘Dekoratif El Sanatları’ kursu düzenlendi.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, Bayramda Büyüklerimizi Ziyaret Etti

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yaşlılar Komisyonu’na kayıtlı büyüklerimizi Ramazan Bayramı’nın 1.gününde evlerinde ziyaret ederek el öptü, bayramlarını kutladı
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Yaşlılar Me

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi sakinlerinin bayramını ilk kutlayan Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın aktif Kadın Kent Gönüllüleri oldu. Yaşlılar Komisyonu üyeleri, büyüklerimizin elini öpüp bayramını kutladı
photo

Dr. Fatma Yazıcı, Şehit Ailelerine Bayram Ziyaretinde Bulund

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla’da yaşayan şehit ailelerinin evlerini ziyaret ederek aileleriyle bayramlaştı. Dr. Fatma Yazıcı, şehit ailelerine “Sakın ola ki “Yalnız kaldım, kimse kapımı çalmıyor” diye üzülmeyin. Biz her daim yanınızdayız. Bizleri de bir evladınız bilin” mesajını verdi.
photo

Dr. Fatma Yazıcı ve Kadın Kent Gönüllüleri, İftar Sofrasında

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ile Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın aktif Kadın Kent Gönüllüleri iftar sofrasında buluştu. Dr. Fatma Yazıcı, gönüllülere Halide İncekara’nın “Gönüllülük” kitabını hediye etti.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 23. Geleneksel Yetiml

Tuzla Belediyesi, 23 yıldır süren geleneğine devam ediyor. Ramazan ayında 1 haftayı Yetimler Haftası ilan eden Tuzla Belediyesi, 1.200 kişilik iftar düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Sosyal açıdan dezavantajlı kesimlerin ihtiyaçlarını karşılamaktan ziyade Tuzla’da gönüllerimizi birleştirdik” dedi.
photo

1.150 Çocuğun Bayramlıkları Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Ça

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, hayırsever bağışçıların desteğiyle 1.150 çocuğun bayramlıklarını karşıladı. Çocuklar, herkes için eşit belirlenen ücret karşılığı istediği kıyafeti seçip beğenerek aldı
photo

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, Şehit ve Gazi Ailele

10-16 Mayıs Engelliler Haftası, Tuzla’da 4 kurumun işbirliğiyle düzenlenen özel programla kutlandı.
photo

Ramazan’da da Paylaşmanın Adresi Tuzla Belediyesi Gönü

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Çocuk ve Gençlik Komisyonu’na kayıtlı minikler Tuzla Marina ViaSea Lunapark’ta eğlence dolu bir gün geçirdi, aileleri de hayırsever bağışçının düzenlediği iftar sofrasında buluştu.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Şehit, Gazi ve Yetim

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Kadın Kent Gönüllüleri, hayırsever bağışçının desteği ile şehit, gazi ve yetim annelerine özel Anneler Günü programı düzenledi.
photo

Tuzlalı ‘Özel Çocuklarımız’, Hünerli Elleriyle 6

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı 12 özel çocuğumuz, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri ile beraber 600 adet ahşap kuş yuvası hazırladı. Kuş yuvalarının ilk grubu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve “Özel Çocuklarımız” tarafından Şelale Eğitim Parkı’ndaki ağaçlara asıldı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Etüt Sınıfı Öğrenciler

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın 5 etüt sınıfında eğitim alan ‘Bizim Çocuklarımız’, Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda eğitim ve eğlenceyi bir arada yaşadı.
photo

Tuzla’da ‘Engellerimiz Engel Değildir’

10-16 Mayıs Engelliler Haftası, Tuzla’da 4 kurumun işbirliğiyle düzenlenen özel programla kutlandı.
photo

Tuzla Belediyesi, “Gönül Elleri Öyküleri” Kitabını Yayınladı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “En Değerli Projesi” olan Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı binlerce aileden sadece bir kitaba sığabilecek 10 ailenin gerçek hayatlarının konu alındığı “Gönül Elleri Öyküleri’ kitabı yayınlandı.
photo

Tuzlalı Anneler, Günlerini 3 Günlük Şenlikle Kutluyor

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 3 gün sürecek Anneler Günü Şenliği düzenledi. Şenliğin ilk gününde Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Kadın Emeği Platformu Çarşısı’nın açılışı gerçekleştirildi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın sürpriz piyano resitaline Kent Konseyi Kadın Meclisi bir ağızdan eşlik etti.
photo

Tuzla’da Yaşayan Suriyeliler, Türkçe Okuma-Yazmayı Öğreniyor

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve Tuzla Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle düzenlenen Suriyeli vatandaşlara Türkçe okuma-yazma kursunun ilk mezunlarına sertifikalarını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı verdi.
photo

Tuzla’nın Özel Çocukları, Engelliler Haftası’nda

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda ücretsiz eğitim alan ‘Özel Çocuklarımız’, Engelliler Haftası’na özel resim sergisi düzenledi. 30 çocuğun 16 farklı teknikle 170 eserinden oluşan serginin açılışını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı gerçekleştirdi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Piri Reis Üniversites

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, bu haftaki etüt dersini Piri Reis Üniversitesi’nde gerçekleştirdi
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na Kayıtlı Çocuk

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından düzenlenen maket ve resim yarışmasında dereceye giren çocuklar, bisikletle ödüllendirildi. ‘Özel Çocuklarımız’dan kurulu halk oyunları ekibi de Çocuk Festivali’nde sahne alarak bir kez daha gönülleri fethetti.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Hastanede Yatan Çocuk

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Devlet Hastanesi Çocuk Polikliniği’nde tedavi gören 10 miniği odalarında ziyaret ederek Çocuk Bayramı’nı kutladı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın Standında He

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri ve Tuzla Fen Koleji, Tuzla Marina’da oyuncak standı kurdu. Stanttaki satıştan elde edilen gelirle Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı “Bizim Çocuklarımız”a, eğlence ve alışveriş mağazalarından alışveriş çeki hediye edildi.
photo

Dr. Fatma Yazıcı: Hedeflerimizi Gerçekleştirdik ve Birlikte

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın Kadın Kent Gönüllüleri her geçen gün yeni katılımlarla büyüyor ve güçleniyor. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın yeni fertlerini ağırlayan Dr. Fatma Yazıcı, “Hedeflerimizi gerçekleştirdik ve birlikte başardık” mesajı verdi
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ‘Bizim Çocuklar

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’na kayıtlı gençler ve Kadın Kent Gönüllüleri, Tuzla Marina ViaSea Lunapark ’ta doyasıya eğlendi.
photo

Dr. Fatma Yazıcı ve Kadın Kent Gönüllüleri, İBB 13. İstanbul

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın aktif Kadın Kent Gönüllüleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da Emirgan Korusu’ndaki İstanbul Lale Festivali’ne katıldı.
photo

Tuzlalı Kıbrıs Gazilerinin 44 Yıllık Hayalini Başkan Yazıcı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Kıbrıs Gazileri’ne verdiği sözü tuttu, gaziler ve ailelerine yavru vatanda gezi düzenledi. 44 yıl önce yaralandıkları yerleri gezip anılarını tazeleyen gaziler, şehadete erişen silah arkadaşlarının kabri başında dua etti.
photo

Başkan Yazıcı: Büyüklerimizin Emanetini Geleceğe Taşıyoruz

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Yaşlılara Saygı Haftası etkinlikleri kapsamında ilçenin büyüklerini yemekte ağırladı.
photo

Tuzla’nın Çınarları “Eskimeyen Sesler KorosuR

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yaşlılar Komisyonu, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi ve Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kıdemli Vatandaşlar Çalışma Grubu tarafından kurulan Eskimeyen Sesler Korosu, Yaşlılar Haftası özel konserinde şarkılarıyla gönüllere, şarkılardan daha yüklü mesajlarıyla gençlere hitap etti.
photo

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, Çanakkale ZaferiR

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 18 Mart Şehitleri Anma Günü’nde şehit ve gazi aileleri onuruna vefa yemeği düzenledi.
photo

‘Özel Çocuklarımız’ Gönüllerin Şampiyonu

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı Özel Çocuklarımız, Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri ile halı saha maçında karşılaştı. Özel Çocuklarımız, rakip takım taraftarının da desteğiyle sahadan gülerek ayrılan taraf oldu.
photo

Tuzlalılar, Başkan Yazıcı ve Eşinin Tıp Bayramı’nı Kut

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu, Tuzla Belediyesi Eğitim Birimleri ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda aktif görev alan Kadın Kent Gönüllüleri, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı’yı ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Kadın Kent Gönüllüler

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, aktif görev alan Kadın Kent Gönüllülerine yönelik nefes eğitimi düzenledi.
photo

Tuzla Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel Programı D

Tuzla Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel programı düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı programda yaptığı konuşmada “Kadın, ailenin ve toplumun direğidir” mesajını verdi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Yeşilay’ın Fark

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Çocuk ve Gençlik Komisyonu, Yeşilay Tuzla Şubesi’nin Yeşilay Haftası etkinliklerine katıldı
photo

- Özel Çocuklarımız, Engelleri Aşan Basketbol Takımına Gönül

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı Özel Çocuklarımız, Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımının lig maçını izleyerek destek verdi.
photo

Tuzlalı Özel Çocuklarımız, Afrin Şehitlerimiz İçin Fidan Dik

Tuzlalı Özel Çocuklarımız, ilçe protokolü ile birlikte Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi bahçesine fidan dikti. İlk fidan, Afrin şehitlerimize ithaf edildi.
photo

Dr. Fatma Yazıcı: Birlik ve Beraberliğimizi Pekiştiriyoruz

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda aktif görev alan Kadın Kent Gönüllüleri ile birlikte moral motivasyon gezisi düzenledi.
photo

Tuzla’nın ‘Özel Çocuklar’ı, Beylerbeyi Sarayı’nı Gezdi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Merkezi’nde eğitim alan “Özel Çocuklar”, Beylerbeyi Sarayı’nı gezdi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Boat Show’a Sosyal So

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Marina’da düzenlenen Boat Show Eurasia 3. Salonda sosyal sorumluluk projesi kapsamında stant açtı. İhtiyaç sahibi kadınların el emeği, göz nuruyla hazırladığı marina temalı ürünler, geliri üreten kadınlara verilmek üzere satışa sunuldu.
photo

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi, Bingöl’deki Minik Y

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nin misafirleri ile Kadın Kent Gönüllüleri, hep birlikte atkı, bere ve eldiven ördü. El emeği, göz nuru ürünler, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve emeği geçenler tarafından Bingöl’deki 50 ilkokul ve ortaokul öğrencisine gönderildi.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, Kıbrıs Gazileri ve Aileleriyle Buluştu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, 44 yıl önce Kıbrıs Barış Harekatı’nda gazilik mertebesine erişen büyüklerimiz ve ailelerini kahvaltılı toplantıda ağırladı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan ‘Özel

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na yeni katılan çocuklar ve aileleri, yarıyıl tatili kapsamında Tuzla Marina’da bulunan ViaSea akvaryumu gezdi.
photo

Dr. Fatma Yazıcı, Mübadelenin 95. Yıldönümünde Tuzla Rumelil

Tuzla Rumelililer Derneği, mübadelenin 95. yıldönümünde yeni başkan Hale İş’in başkanlığında bir araya geldi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı da mübadele ve yaşamını yitiren mübadilleri anma programına katıldı.
photo

Kaymakam Çalışır ve Başkan Yazıcı’nın Eşleri, Şehit Ev

Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır’ın eşi Güler Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Kader Turgut Kara, Tuzlalı Şehidimiz Bayram Aksu’nun geride kalan eşi ve oğlunu ziyaret etti.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Evinde Yatalak Hastas

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, evinde yatalak hastaların bakımını sağlayan vefakar anneleri yemekte ağırladı. Tuzla Belediyesi Aydıntepe Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ev sahipliği yaptı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Yarıyıl Tatili Hediye

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, yoğun geçen eğitim döneminin ardından yarıyıl tatili hediyeleri ile eğleniyor.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Bizim Çocuklar

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’na kayıtlı “Bizim Çocuklarımız”, Tuzla Marina’da bulunan ViaSea akvaryumda deniz altı canlılarını keşfetti.
photo

62 Yıl Sonra Gelinlik Hayalini Gerçekleştirdi

62 yıl önce kaçarak evlenen Ayşe-Mehmet Yeni çifti, çocukları, torunları ve davetlilerin huzurunda kıyılan nikahla gelin-damat olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadı. Çiftin nikahını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı kıydı, eşi Dr. Fatma Yazıcı nikah şahitliğini yaptı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 2017 Yılında 7.393 Ai

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “En Değerli Projesi” olan Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 11 komisyondaki 3.500 Kadın Kent Gönüllüsü ve 717 sosyal inceleme ekibinin tespitleriyle 2017 yılında 7.393 aileye yardım elini uzattı.
photo

Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü’ne En Güçlü Desteği

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımının lig maçını izledi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Özel Çocukları

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Merkezi (İSEM) işbirliğiyle komisyona kayıtlı ailelere sosyal ve hukuki hakları ile ilgili bilgi verildi.
photo

3 Kuşak, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde Birbirine Sev

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi, 7’den 70’e 3 kuşağın buluşmasına ev sahipliği yaptı. Büyüklerimizin bilgi ve tecrübesi, gençler ve çocukların enerjisiyle buluştu, ortaya çıkan sinerji ile keyifli bir gün yaşandı.
photo

Soğuk Günlerin Sıcak Hediyesi Tuzla Belediyesi Gönül Elleri

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Mahalle Muhtarları ve Pendik Birleşik Minibüsçüler Derneği işbirliğiyle 310 ihtiyaç sahibi ve yetim çocuğa kışlık kıyafetleri alındı. Çocuklar, kendileri için belirlenen limit karşılığı istediği kıyafeti seçerek aldı.
photo

En Güzel Şarkılarını “Özel Çocuklarımız” İçin Sö

Tuzla Uğur Anadolu Lisesi, en güzel şarkılarını Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı “Özel Çocuklarımız” için seslendirdi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Özel Çocukları

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Özel Çocuklarımız”ın hayatlarında ilkleri ve hayallerini gerçekleştiriyor.
photo

Başkan Yazıcı, Eren’in Bir Hayalini Daha Gerçekleştirdi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, özel çocuklarımızdan Umut Eren Şahin’in Galatasaraylı futbolcular ile tanışma hayalini de gerçekleştirdi. Sarı-kırmızılı ekibin antremanında futbolcularla hatıra fotoğrafı çekilip formasına imza alan Umut Eren Şahin, Başkan Yazıcı’ya sosyal medya kanalıyla teşekkür etti.
photo

Dr. Fatma Yazıcı, Muhtarların Eşlerine Gönül Elleri Çarşısı’

Muhtar eşleriyle buluşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, “Evlerinden çıkamayan yardım çekinmeye utanan ailelerimize gerçek ihtiyaç sahibi sahiplerine ulaşmalıyız. Hizmetlerimize sizlerin öncülüğünü dahil ederek birlikte güzel işler yapacağımıza ve desteklerinizle ulaşamadığımız ihtiyaç sahibi ailemiz kalmayacağına inanıyorum” mesajı verdi.
photo

Srebrenitsa Katliamının Tanığı Anneler, Tuzla BelediyesiR

Tuzla Belediyesi, Bosna Hersek Srebrenitsa Anneleri Derneği’ni “İki Tuzla Kardeşliği” projesi kapsamında misafir etti. Katliamın tanığı anneleri eşi Dr. Fatma Yazıcı ile birlikte ağırlayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Bu birlikteliğimizi bozmaya çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz. Bu birliktelikler dosta güven, düşmana korku salacaktır” dedi.
photo

Tuzla Belediyesi’nden 5.000 Öğrenciye Eğitim Yardımı

Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitim yardımında bulunuyor. Tuzla Belediyesi, 5.000 ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisine kişi başı 100’er TL.lik eğitim yardımı kuponu vererek anlaşmalı kırtasiye ve tuhafiyelerden ihtiyaç duydukları okul alışverişlerini yapma imkanı sağlıyor.
photo

‘Bizim Çocuklarımız’, Piknikte Doyasıya Eğlendi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, geleneksel pikniğini Akfırat mesire alanında düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, ‘Bizim Çocuklarımız’la aile bağını bir kez daha güçlendirdi.
photo

Üniversiteli 'Bizim Çocuklarımız', Türkiye'nin En Fonksiyone

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonuna kayıtlı olup üniversite sınavını kazanan 'Bizim Çocuklarımız', Türkiye'nin en fonksiyonel parkı Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda eğlence alanlarında unutulmayacak bir gün geçirdi.
photo

Üniversiteyi Kazanan "Bizim Çocuklarımız", Tuzla B

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı etüt sınıflarında ücretsiz eğitim alıp üniversite sınavını kazanan 'Bizim Çocuklarımız', bir kez daha gurur kaynağı oldu.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Büyüklerimize Bay

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’ni ziyaret ederek büyüklerimizin bayramını tebrik etti.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Karne ve Bayram Hediy

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı çocuklar, karne ve bayram hediyelerini birlikte aldı. Çocuklar, Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda doyasıya eğlendi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda Gönüller Bir

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, aktif görev alan Kadın Kent Gönüllüleri’ni geleneksel iftarında bir araya getirdi.
photo

Geleneksel İftarda Şehit ve Gazi Aileleri İle Buluştular

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da şehit ve gazi aileleri onuruna iftar düzenledi. İftara, vatan ve demokrasi şehitleri ve gazilerinin aileleri katıldı.
photo

En Eğlenceli Karne Hediyesi Yine Tuzla Belediyesi Gönül Elle

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı çocuklara karne hediyeleri, Türkiye’nin en fonksiyonel parkı Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda verildi.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, Yetimleri Sevgiyle Sardı

Her yıl Ramazan ayının bir haftasını Yetimler Haftası ilan eden Tuzla Belediyesi, 22. Geleneksel Yetimler Haftası İftarını Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri'nde düzenledi. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından organize edilen iftara Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı ev sahipliği yaptı.
photo

Özel Çocuklar, Tuzla Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Gençli

Gönüllere hitap eden sportif, kültürel ve sanatsal faaliyetler ile Engelliler Haftası'nı dolu dolu yaşayan Tuzla'nın Özel Çocukları, Tuzla Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı'nda başarılarını kutladı.
photo

Dr. Fatma Yazıcı: Kadınlar Toplumun Mimarıdır

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Anneler Günü’ne özel ödüllü yarışma düzenledi, yeni gönüllülerin katılımıyla hizmet ağını büyüttü. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, “Biz anneler bu toplumu bir adım daha öteye, daha yukarıya taşıyacak kişileriz. Çünkü toplumun mimari kadınlardır” dedi.
photo

Özel Çocuklar, Vatani Görevlerini Tuzla’da Gerçekleştirdi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Anadolu yakasında yaşayan 97 engelli bireyi engelsiz asker olarak Tuzla Piyade Okulu’na uğurladı. Özel Çocuklar, kışlada yemin törenine katılarak temsili askerlik yaptı.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, Engellilerle Bir Kez Daha Tek Yürek Ol

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Dünya Engelliler Haftası’nda geleneksel piknik organizasyonunu düzenledi. Pikniğe katılan 2500 engelli ve ailesi, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı ile samimi duygularda buluştu.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın Özel Çocukları Yet

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda her hafta ücretsiz eğitim alan “Özel Çocuklar”, 17 farklı teknikle hazırladıkları 230 resmi Engelliler Haftası özel sergisinde sergiledi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, ‘Üretebilen Çocukları

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından hazırlanan ‘Üretebilen Çocukların Köyü’nün projesine ilk tohum atıldı. Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı çocukların oyuncak ve çeşitli el sanatlar üretimi gerçekleştireceği köyün yararına ihtiyaç sahibi kadınların ürettiği ürünlerden oluşan kermes düzenlendi. Kermesten elde edilen gelir
photo

Dr. Fatma Yazıcı, Resim Yarışmasında Dereceye Giren Çocuklar

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından düzenlenen “Kahramanlık” temalı resim yarışmasında dereceye giren çocuklar, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı tarafından bisikletle ödüllendirildi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na Kayıtlı Çocuklar, “

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı farklı bir etkinlikle kutladı. Çocuk ve Gençlik Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, “Kahramanlık” temalı resim yarışmasında eserleriyle yarıştı.
photo

‘Bizim Çocuklarımız’, Bayramlarını Gönül Elleri

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “Bizim Çocuklarımız”a özel etkinlik düzenledi.
photo

Gönüllüler, Baharın Tüm Renkleri ve Güzelliklerini Festivald

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı Kadın Kent Gönüllüleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Lale Festivali’ne Katıldı.
photo

Kadınların Gönüllerini Tuzla Halkının Yararına Birleştiriyor

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, “Hangi fikirden, hangi düşünceden olursak olalım kadın olmak bu tarafları, ön yargıları bir yere koyup gönülleri birleştirerek yolumuza devam etmek demektir. Tuzla’da bunu başardığımızı düşünüyoruz” dedi.
photo

Tuzla Belediyesi'nden Van'ın Saray ve Özalp İlçelerine Karde

Tuzla Belediyesi, kardeş şehir ilişkilerini sürdürdüğü Van’ın Saray ve Özalp ilçeleriyle kardeşlik köprüsünü güçlendiriyor. Tuzla Belediyesi, 2 ilçeye 3 TIR yardım malzemesi gönderdi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın ‘Özel Çocuklar’ı ‘

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı özel çocuklarına bileklerine ‘Sevgi İzi’ işlendi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Müge Anlı’nın başlattığı projeye çocukların güvenliği açısından önem verdiklerini ve desteklediklerini söyledi.
photo

Bakan Kaya, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nı Ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.
photo

Başkan Yazıcı: Maziden Ders Almadan Gelecek Çizilemez

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Yaşlılara Saygı Haftası’na özel kutlama programı düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Büyüklerimiz bizim hafızamız, geçmişimiz, geleceğimizi aydınlatacak en büyük bilgi hazinemizdir. Geleceği çizebilmenin tek yolu ancak ve ancak maziyi bilmekten geçiyor.” dedi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan ‘Bizim Çocuklarım

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’na kayıtlı Bizim Çocuklarımız ve aileleri, baharı gelişini Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda karşıladı.
photo

Başkan Yazıcı, İstanbul'daki Şehit ve Gazi Ailelerine Gönlün

Tuzla Kaymakamlığı ve Tuzla Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde vatan ve demokrasi şehitleri ve gazileri onuruna geleneksel yemeğini Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri'nde düzenledi.
photo

Tuzla Belediyesi’nden Kadınlara Özel Kutlama Programı

Tuzla Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde özel etkinlik düzenledi. Tuzla Belediyesi Orhanlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte kadınlar kendilerine özel bir günün keyfini çıkardı.
photo

Tuzla’nın Gönüllü Kadınları, Gönül Elleri Çarşısı’nı Marka Y

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, “Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, 8 yılda marka değeri kazandı ve Türkiye’de birçok belediye, kurum ve kuruluş için gönülden hizmetin modeli oldu” dedi.
photo

Tuzla’da Yürekler Sevgiyle Çarpıyor

Tuzla’da 40 yılı aşkın süredir evli olan çiftler, mutluluklarını Yaşlılar Merkezi’nde düzenlenen programda gençlerle paylaştı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da eşi Dr. Fatma Yazıcı’ya bir buket kırmızı gül vererek evliliklerini 19. yılını kutladı. Başkan Yazıcı, “Allah sevgi ve sevgili eksikliğini kimseye vermesin” dedi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan 90. Yardım

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanlığı ve Ordu Ulubeyliler Derneği işbirliğiyle Halep’teki savaş mağdurlarına 1 TIR yardım malzemesi gönderildi. Tuzla Belediyesi’nin 90. Yardım TIR’ı dualarla uğurlandı.
photo

Yarı Yıl Tatilinin En Güzel Hediyeleri Tuzla Belediyesi Gönü

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, komisyonlara kayıtlı çocuklara yarı yıl tatilinin en güzel hediyelerini vermeye devam ediyor.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Karne Hediyesi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı çocuklar ve aileleri, yarı yıl tatilinde karne hediyesi olarak İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesi’ni gezdi.
photo

Tuzla Belediyesi, Halep'teki Savaş Mağdurlarına 10 TIR Yardı

Tuzla Belediyesi, Halep’teki savaş mağdurlarına un, gıda malzemeleri, giysi, battaniye, sağlık malzemelerinden oluşan 10 TIR yardım malzemesi gönderdi. Yardım TIR’ları, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan dualarla uğurlandı.
photo

Özel Çocuklarımız, Gönüllerde Taht Kurdu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı 6. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisinde yer alan “Özel Çocuklarımız” ve ailelerine teşekkür yemeği düzenledi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Kadını ve Aileyi Güçl

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı kadınlarla fikir alışverişi yaptı.Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı kadınlarla fikir alışverişi yaptı.
photo

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi, Geçmişten Günümüze Defile

Tuzla İ.M.K.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde defile düzenledi. Geçmişin izlerini taşıyan gelinlik modelleri ve otantik kıyafetler, kendilerine yıllar öncesini hatırlatan büyüklerimize duygusal anlar yaşattı.
photo

‘Bizim Çocuklarımız’, Tuzla Belediyesi Gönül Ell

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, aralık ayında doğan ‘Bizim Çocuklarımız’ için de doğum günü etkinliği düzenledi.
photo

Tuzlalı Kadınlar, Teröre Karşı Tek Yürek Oldu

Tuzla’da 4 siyasi parti, Tuzla Belediyesi’nin 2 birimi ve 20 sivil toplum kuruluşunun kadın kolları, terörü birlikte kınadı.
photo

Eğitim Kenti Tuzla’da Bir Okul Daha Yenilendi

Tuzla Belediyesi, Fatih Mahallesi’ndeki Ahmet Refik İlkokulu’nun tüm birimlerini yeniledi. Okula yeni kazandırılan çok amaçlı salonun açılışı Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı tarafından gerçekleştirildi.
photo

‘Özel Çocuklarımız’dan Tuzlaspor’a Engelleri Aşan Destek

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu, Tuzlaspor’un Hatayspor ile yaptığı lig maçına engelleri aşan destek verdi.
photo

Tuzla Belediyesi, Suriyeli Sığınmacılar İçin 68. Yardım TIR’

Tuzla Belediyesi, ülkemizde yaşayan Suriyeli sığınmacılara 68. Yardım TIR’ını dualarla gönderdi.
photo

Başkan Yazıcı ve Engelli Umut'tan Engelleri Aşan Piyano Resi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı 6.Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisinde Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve engelli Umut Eren Şahin birlikte piyano çaldı. Engelli Çocuklar, sahnede bir kez daha yıldızlaştı, Tuzla halkının gönlünü bir kez daha fethetti.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın Yeni Şubesi Hizmet

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın yeni şubesi hizmete açıldı. Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilmesinin 82. yıldönümü ve Dünya Gönüllüler Günü gibi 2 anlamlı etkinliğe de ev sahipliği yapan şubenin açılış kurdelasını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Kadın Kent Gönüllüleri ile birlikte kesti.
photo

Tuzla'nın 'Özel Çocuklar'ına Sahalarda da Engel Yok

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu'na kayıtlı çocuklarla futbol oynadı. Maçı, sahada da engelleri birlikte aşan dostluk kazandı.
photo

Özel Çocuklar Bilgi Yarışması Ödül Töreni Tuzla’da Ger

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü (İSEM) ve Tuzla Belediyesi işbirliğiyle Özel Eğitim Bireyleri Bilgi Yarışması 2016 Ödül Töreni Tuzla’da gerçekleştirildi.
photo

Bizim Çocuklarımız, 'O Ses Türkiye' Programına Katıldı

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Şehit – Gazi Aileleri Komisyonu ve Yetimler Komisyonuna kayıtlı aileler ve çocukları ‘O Ses Türkiye’ programına katıldı.
photo

Vali Vasip Şahin’in eşi, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşı

İstanbul Valisi Vasip Şahin’in eşi Şeyma Şahin, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nı ziyaret etti.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan ‘Bizi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, kasım ayında doğan ‘Bizim Çocuklarımız’ın önce doğum gününü kutladı, ardından Çocuk Kitapları Fuarı’nda kitaplar hediye etti.
photo

Başkan Yazıcı: Gönüllülük Ruhunu Her Sokağa Yayacağız

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nda görev alan Kadın Kent Gönüllüleriyle bir araya geldi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, “Aile İçi İleti

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Kadın Kent Gönüllüleri ve komisyonlara kayıtlı ailelere yönelik “Aile İçi İletişim” semineri düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, ailenin toplumun temeli olduğunu vurgulayarak “Ailemize sıkıca sarılmanın yolunu öğrenmek zorundayız” dedi.
photo

Tuzlalı Çocukların Hayallerini Tuzla Belediyesi Gönül Elleri

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na kayıtlı çocuklar, hayatlarındaki ilkleri ve hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor.
photo

Tuzlalı Öğrenciler, İBB’den Eğitim Yardımı Almaya Tuzla Bele

Tuzla Belediyesi, İBB'den eğitim yardımı alacak öğrencilerin ulaşımını ücretsiz sağlıyor.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Anne-Çocuk Kampı

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Aileyi Güçlendirme Komisyonu’na kayıtlı anneler ve çocuklarını Tuzla Belediyesi Gençlik Kampı’nda 2 gün misafir etti.
photo

Başkan Yazıcı ve Eşi, Bir Engeli Daha Kaldırdı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, biri bedensel diğeri görme engelli iki aşığı evlendirme sözü verdi. Çiftin nikahını da Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı kıyacak.
photo

Özel Çocuklarımız, Engelliler Haftası Etkinliğinde Sahne Ald

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla Vala Gedik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, Rotary Bölge Vakfı İşitme Engelliler Okulu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tuzla Engelliler Merkezi, ortak bir organizasyonla Engelliler Haftası etkinliği düzenledi.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’ndan Anneler Günü Hedi

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Tuzlalı annelere ve anne adaylarına El Sanatları Atölyesi’nde üretilen saç tokası hediye etti.
photo

Tuzla'da Engeller Sevgi ve Eğitimle Aşılıyor

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın 5. Geleneksel Engellerimiz Engel Değil gösterisi, özel çocuklarımızın imkân tanındığında neler başarabileceklerini bir kez daha gözler önüne serdi. Zihinsel, fiziksel, işitme ve konuşma engelli çocuklar, drama, tiyatro, müzik grubu, fotoğraf sergisi ve halk oyunları ile yeteneklerini sahneledi.
photo

‘Bizim Çocuklarımız’a Eğlenceli Doğum Günü

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’na kayıtlı olup haziran ayında doğan çocuklar, yaş gruplarına ayrılan etkinliklerle doğum gününü kutladı.
photo

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Özel Annelere Özel Pr

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, Yetimler, Yaşlılar, Şehit ve Gazi Aileleri komisyonuna kayıtlı anneleri kahvaltılı programda ağırladı.
photo

Engelsizliğin Resmi, Yaşama Sevincinin Şarkısı

Engelsizliğin Resmi, Yaşama Sevincinin Şarkısı
photo

BİR KİTAP DA SEN GÖNDER

Tuzla Belediyesi’nin yardım kuruluşu olan Gönül Elleri Çarşısı, Cizreli öğrenciler için Kitap Toplama Kampanyası başlatıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde başlayacak olan kampanya, 1 ay sürecek.
photo

ÖĞRENCİLERE MİNİ BAYRAM HEDİYESİ

Tuzla Belediyesi’nin yardım kuruluşu olan Gönül Elleri Çarşısı, Tuzla’daki tüm ilköğretim okulu öğrencilerine, 16 bin adet hikaye kitabı hediye etti.
photo

Nikah Şekeri Kataloğu

"Gönül Elleri Çarşısı Nikah Şekeri Kataloğu" İhtiyaç sahipleri ve gönüllerimizin işbirliğinin ürünüdür. Nikah şekeri ile ihtiyaç sahiplerinin gelirlerine katkıda bulunabilirsiniz.
photo

Gönül Elleri’nden eğitim yardımı

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın muhtaç ailelere yardım çalışmaları devam ediyor. Daha önce yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren Gönül Elleri Çarşısı, okulların açılmasına az bir süre kala 300 öğrenciye kırtasiye yardımı yaptı.
photo

GÖNÜL ELLERİ BAYRAMDA BİRLEŞTİ

On bir ayın sultanı Ramazan Bayramı nedeniyle Tuzla Belediyesi’nde bayramlaşma töreni düzenlendi. Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Cumhuriyet Başsavcısı Haluk Kırca’nın da hazır bulunduğu törene Gönül Elleri çarşısı yönetim kurulu ve kadın kent gönüllüleri de katıldılar.
photo

Yaşlılara gönüllü ziyaret

Tuzladaki mağdurlara yardım eli uzatarak gönülleri kazanmaya devam eden Tuzla Belediyesi Kadın Kent Gönüllüleri, bayramda yaşlıları da unutmadı.
photo

GÖNÜL ELLERİ KİMSESİZLERE UZANDI

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, çocukları sevindirmeye devam ediyor. Daha önce pek çok çocuk ve mağdur aileye yardım eli uzatan Gönül Elleri Çarşısı, Yakacık Çocuk Esirgeme Kurumu’nda kalan kimsesiz çocukları da unutmadı.
photo

TUZLA BELEDİYESİ YETİMLERİ UNUTMADI

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, yetim ve akrabalarına iftar yemeği verdi. Her yıl geleneksel olarak yetimlerle buluştuklarını belirten Başkan
photo

GÖNÜL ELLERİ ÇARŞIMIZI AÇTIK..

3 aydır hizmet vermekte olan Gönül Elleri Çarşımızın resmi açılışını, Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan yaptı. Açılışımıza İstanbul milletvekili Özlem Türköne, Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet, Belediye Başkanımız Dr.Şadi Yazıcı, siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı..
photo

23 Nisan'ı Kutladık

23 Nisan da gönül elleri çarşısı tarafından düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren üç gönülelleri çocuğuna ödülleri, Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Çelikel tarafından verildi.
photo

BENİ EN İYİ ANLAYAN BELEDİYE BAŞKANI SİZSİNİZ

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’na 30 adet tekerlekli sandalye bağışında bulunan Birleşik Sakatlar Federasyonu ve LDS hayır kurumuna Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından teşekkür plaketi verildi.
photo

Gönül Elleri Gönüllüleri, kadınlar gününü kutladı.

Gönül elleri Çarşısı tarafından düzenlenen kadınlar günü yemeğine, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Çelikel, Tuzla Belediyesi bayan meclis üyeleri ve gönüllü bayanlar katıldılar.
photo

GÖNÜL ELLERİ ÇARŞISI TANITIM KOKTEYLİ YAPILDI

Tuzla Belediyesi’nin yardım kuruluşu olan Gönül Elleri Çarşısı, düzenlenen kokteylle hizmete açıldı. Açılışa Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’nın yanı sıra; Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali, Tuzla Kızılay İlçe Başkanı Oktay Biçer, deprem dede olarak bilinen Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, başkan yardımcımız Av. Mehmet Çelikel ve vatandaşlar katıldı.
photo

GÖNÜL ELLERİ , ÇOCUKLARIN GÖNLÜNÜ ALDI

Belediyemizin Tuzla sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmek amacıyla kurduğu Gönül Elleri Çarşısı, 30 ilköğretim okulu öğrencisini sevindirdi.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151